KONST / Litografier / Färglitografi 15643266
nr 1564 3266
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
HC upplaga. Signerad, färglitografi, numrerad 5/25, Bladets mått: 56x59 cm, yttermått inklusive ram: 80x81 cm
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 september 2023
kl 19:16:32
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås